Zkušenost s používáním Clean Forte

"Už dlouho jsem snil o návštěvě zemí jihovýchodní Asie. Nejen o cestě do Thajska, ale také o životě v různých zemích, naplnění duchem jiné kultury, lepším poznáváním jejich tradic, kuchyně, náboženství. Můj manžel sdílel můj sen. Jsme pilněpracovali v práci, vzali si lístky na konci podzimu a odletěli na dva měsíce na výlet.

Dostal jsem se do pohádky

Alina a její manžel jedli syrové mořské plody a nakazili se parazity

Říkat, že mě tento svět ohromil, neznamená nic. Ostatní lidé, klima, příroda, tradice, jídlo - všechno bylo jako na jiné planetě. Během prvních dnů cesty jsem dostal tolik neuvěřitelných emocí, které jsem doma nedostal šest měsíců. Prvním místem, kam jsme dorazili, bylo město Kuala Lumpur, hlavní město Malajsie. Samozřejmě jsem už dříve navštívil asijské země, ale tady bylo všechno jinak.

Byl jsem ohromen asijskou kuchyní a přístupem k jídlu. Zdá se mi, že jsem na žádném gastronomickém festivalu neviděl tolik jídla jako tady a počet pokrmů z ryb a mořských plodů nebylo možné spočítat. Je to poprvé, co jsem viděl takové neobvyklé mořské tvory, které se daly jíst, a mnoho z nich se konzumovalo syrové.

Seafood Delicious Infected

Během mých dvou týdnů jsem tam vyzkoušel všechny mořské tvory, desítky odrůd sushi, úžasné odrůdy ryb a spoustu věcí, které jsem si ani nepamatoval. Mnoho lahůdek bylo čerstvě uloveno a konzumováno syrové, ale neměl jsem tušení, kam by to mohlo vést.

Šli jsme dále po naší trase, ale cestou jsem se necítil moc dobře. Po několik dní mě následovala slabost, závratě, rozrušená stolice a ztráta chuti k jídlu. Můj manžel také začal pociťovat podobné projevy a uvědomili jsme si, že jde o infekci přenášenou potravinami. Našli jsme naše krajany zimovat na těchto místech a obrátili jsme se k nim o pomoc. Neměli jsme zdravotní pojištění, také jsme nevěděli, jaký lék koupit. Byli jsme přijati jako příbuzní, zeptali jsme se na naše zdraví a naši noví přátelé s jistotou řekli, že to jsou červi.

Říkali, že na ulicích nikdy nejedí syrové mořské plody, kupují si je pouze doma, před jídlem je zalijí vroucí vodou a pak je sní. Aby se zabránilo kontaminaci, místní obyvatelé navíc konzumují wasabi, zázvor a koření ve velkém množství, ale pro jiné kultury je takové jídlo příliš kořeněné a je prostě nemožné ho jíst ze zvyku.

Naši noví přátelé si vybrali zásoby svých léků a nabídli nám profesionální antiparazitární přípravek Clean Forte. Dali nám 2 balení, řekli nám, jak použít nápravu, abychom se co nejdříve zbavili červů. Kluci dodali, že tento lék vždy berou s sebou na výlety a nezapomeňte ho zde vypít jako prevenci.

Alina se zbavila parazitů pomocí Clean Forte a pokračovali v cestě

Kapky Clean Forte mi pomohly cítit se dobře za 4 dny

Clean Forte jsme začali užívat ve stejný den. O dva dny později jsem cítil úlevu, stejně jako můj manžel. Měl jsem podrážděný žaludek, ale po dni to zmizelo. Mohu říci, že pátého dne jsem se cítil lehce a dobře, moje chuť k jídlu a spánek se vrátily k normálu.

Produkt jsem použil až do konce, stačilo mi to jen na tři týdny. Můj manžel také zlepšil své zdraví a my jsme pokračovali v cestě. S používáním Clean Forte jsme měli tak neobvyklou zkušenost. Vyměnili jsme si kontakty s novými přáteli a poděkovali jim za to, že nám tolik pomohli. Od této chvíle budu mít v cestovní sadě vždy láhev kapek Clean Forte a budu jíst jen syrové ryby v dobré restauraci a velkoryse je pokropit. “

Alina, Tampere.