Recenze o Clean Forte

 • Jana
  Dostal jsem červy, aniž bych o tom věděl, jak se ukázalo později, od mého psa. Pro léčbu jsem zvolil Clean Forte - rozumím bylinám a vím, že komplex rostlin v nich použitých je schopen zabít všechny parazity. Ze své nemoci jsem byl vyléčen za dva týdny. Je to skvělá droga a zcela bezpečná.
  Clean Forte
 • Lenka
  Clean Forte je v mé lékárničce nutností. Tolikrát mi pomohl! Piju to pro profylaxi, také dostávám tento lék a můj žaludek funguje lépe. Snažím se je zásobit předem - když vidím, že tam jsou zásoby, vezmu si dvě balení. Pokud máte štěstí, že nakupujete za poloviční cenu, pak můžeme říci, že druhá je dárek. Dobrý produkt a cena.
  Clean Forte
 • Alena
  Jednoho dne po letní sezóně jsem cítil hýždě podivné svědění. To bylo nemožné! Ve výsledku se ukázalo, že jsem měl červy a že jsem nakazil celou rodinu! Okamžitě jsem objednal 5 lahví Clean Forte - byli jsme ošetřeni najednou. Všechno skončilo dobře, parazity jsme rychle porazili díky kapkám Clean Forte. Svrbení také zmizelo.
  Clean Forte
 • Věra
  Moje babička mi doporučila občas použít Clean Forte. Je velkým znalcem tradiční medicíny, bývalým botanikem, říká, že tyto kapky obsahují vše, co je potřeba, aby bylo tělo vždy čisté. Nevím, jestli jsem měl parazity nebo ne, ale po aplikaci kapek se cítím mnohem lépe než dříve.
  Clean Forte
 • Jiří
  Je snadné se nakazit červy, ale může být velmi obtížné se z nich zotavit. Kolik jich jsem vyzkoušel, než jsem se doslechl o kapkách Clean Forte! Ani velmi drahé léky mě nemohly úplně zbavit parazitů. Kapky Clean Forte mi pomohly vyléčit vzácné parazitické onemocnění během tří týdnů používání. Děkuji mnohokrát!
  Clean Forte
Uživatelské hodnocení Clean Forte
4
11