Návod k použití Clean Forte

Clean Forte je profesionální antiparazitární přípravek, který se v krátké době zbaví všech druhů parazitů. Přírodní složky, které tvoří Clean Forte, ničí všechny druhy bakterií, hub, parazitů. Systematické užívání drogy pomůže zabránit rozvoji parazitárních a plísňových onemocnění a vyléčit stávající nemoci.

Indikace pro použití Clean Forte

Kapky Clean Forte jsou vytvořeny na základě přírodních ingrediencí, obsahují pouze léčivé rostliny. Nástroj lze použít jak k prevenci, tak k léčbě plísňových onemocnění. Doporučuje se užívat drogu v následujících případech:

Při kontaktu s domácími mazlíčky použijte Clean Forte
  • diagnostikované plísňové a parazitární infekce;
  • podezření na výskyt parazitů;
  • poruchy činnosti gastrointestinálního traktu, slabost, nespavost, porucha chuti k jídlu, alergické reakce;
  • hrozba infekce, kontakt s nositeli choroby, včetně domácích zvířat;
  • konzumace masa a ryb bez tepelného ošetření, stejně jako nemytá zelenina a ovoce;
  • jako prevence parazitárních, plísňových a bakteriálních chorob.

Clean Forte Drops vám pomůže očistit tělo a ochrání vás před infekcí. Výrobek mohou používat lidé jakéhokoli věku, přírodní složení nezpůsobuje vedlejší účinky a alergické reakce.

Jak používat Clean Forte

Clean Forte Drops by se měl používat jednou denně na lačný žaludek. Odměřte 20 kapek a promíchejte je ve sklenici s 200 ml vody. Pijte 30 minut před snídaní. Průběh léčby je 21 dní. Jako preventivní opatření se doporučuje použít nápravu dvakrát ročně.

Další informace o použití přípravku naleznete v příbalové informaci, která je součástí každého balení léčiva. Uchovávejte v chladničce, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Výrobek nedávejte dětem mladším 3 let.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Produkt nemá žádné kontraindikace, před použitím produktu není nutná konzultace s lékařem. V případě individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek léčiva se doporučuje být opatrný a sledovat reakci těla. Produkt může způsobit mírnou reakci žaludečního nevolnosti. Po několika aplikacích se tělo zpravidla přizpůsobí a takové účinky se již neobjeví.

Profesionální antiparazitický lék Clean Forte se v České republice prodává na oficiálních stránkách. Lék si dnes můžete koupit se slevou. Omezená nabídka. Pospěš si!