Lidové léky na parazity v těle

Lékaři tvrdí, že paraziti žijí v těle třetiny populace. Někdy je toto soužití bez příznaků a někdy vznikají zdravotní problémy. Je však extrémně obtížné určit přítomnost některých červů.

Očista těla lidovými prostředky je pohodlná a bezpečná metoda. Domácí léky se používají nejen k vyhánění červů, ale také k prevenci.

Řekneme vám, jak se zbavit parazitů pomocí dostupných produktů a bylin. Recepty jsou následující:

 • Nalijte sušenou plechovku vroucí vodou a nechejte 5 hodin v uzavřené nádobě. Vezměte 200 ml ráno na lačný žaludek.
 • Nakrájejte 2 stroužky česneku, zabalte je do plátna. Poté vařte 250 ml mléka, vložte tam česnek a vařte 10 minut. Pijte česnek kyselinu mléčnou každý den ráno na lačný žaludek. Průběh léčby je 7 dní. Také použijte tento lék na klystýr.
 • Smíchejte 1 lžičku. listy tansy, řebříčku a strouhaného kořene čekanky. Nalijte rostliny 400 ml vody a držte je ve vodní lázni po dobu 15 minut. Pijte 50 ml na prázdný žaludek po dobu 7 dnů.
 • Nalijte strouhaný kořen zázvoru (500 g) s vodkou (500 ml) a skryjte na tmavém místě po dobu 14 dnů. Vezměte si tinkturu ráno na prázdný žaludek. Nařeďte 5-10 ml ve 100 ml převařené chlazené vody.
 • Dýňová semínka (150-200 g), spolu s kůrou, rozemlejte mixérem, přidejte lžíci medu a 4-5 lžíce. l. vařící voda. Vezměte produkt na prázdný žaludek a pomalu žvýkejte. Po 3 hodinách vypijte projímadlo. Dýňová semínka lze jíst bez skořápky a trochu je vysušit.

Lidové léky na červy pro dospělé. Jak se zbavit červů v těle: pouze

Larvy parazitů, které vstoupily do těla, aktivně pronikají do různých orgánů a tkání. Tato fáze onemocnění se nazývá akutní. Imunita v této fázi je aktivována, jsou možné projevy alergických reakcí. Tato fáze je charakterizována zvýšením teploty (někdy až 38–40 ° C), celkovou nevolností, sníženou aktivitou a výkonností, slabostí, podrážděností, bolestmi hlavy a bolestmi svalů a kloubů, svěděním a vyrážkou.

Chronické stádium onemocnění může trvat roky. Jeho trvání závisí na velikosti života parazita. Tuto fázi lze charakterizovat následujícími příznaky: bolest břicha, zácpa, průjem, abnormální játra a slinivka břišní, anémie, nedostatek vitamínů a nedostatek výživy, snížená imunita, syndrom chronické únavy, tvorba cyst a „nádorů", bolest kloubů a svaly, mentální retardace a duševní vývoj u dětí, tvorba maligních nádorů.

 • Nalijte 2 lžíce. polévkové lžíce trávy skvrnité 1-2 lžíce vroucí vody a nechte několik hodin. Pijte 1/3 šálku teplé infuze 3-5krát denně před jídlem. Pomáhá s červy, gastrointestinálními poruchami a zácpou.
 • Nalijte 2-3 čajové lžičky kyselé trávy s vroucí vodou takan a nechte 2 hodiny. Vezměte 2-3 lžíce. lžíce infuze 3-5krát denně před jídlem. Pomáhá s červy, hořkostí v ústech, hypocidní gastritidou a dalšími poruchami zažívacího traktu.

Pozornost! Dlouhodobé užívání kyselé kyseliny může dráždit ledviny a močové cesty.

 • Nalijte 50 g kůry mladých větví granátového jablka se 2 sklenicemi vody, nechte 6 hodin. Poté vařte, dokud se kapalina neodpaří na polovinu, poté přeceďte a ochlaďte. Vezměte 200 ml tohoto vývaru v malých doušcích po dobu jedné hodiny. Po 30 minutách si vezměte jakékoli bylinné projímadlo (infuzi listů kasie nebo kůry rakytníku) a v jejich nepřítomnosti - solné projímadla, Glauberovu nebo jinou sůl (20 - 30 g). Tento prostředek musí být použit k vyhnání červů, zejména tasemnic skotu.

Jiná tradiční medicína

 • Vezměte dovnitř semena (semena) čerstvé stolní dýně. Semena by měla být suchá (nepražená) a skladována nejdéle dva roky. Musí být oloupané, ale udržujte vnitřní šedozelenou pokožku a užívejte podle věku: 3-4 roky - 75 g, 5-6 let - 100 g, 10 let a starší - 150-200 g. Dospělí zabírají až 3 sklenice denně, rozdělené na 3 porce, hodinu před jídlem. Po užití poslední porce semen se po 2 hodinách podává projímadlo z léčivých bylin. Tento lék pomáhá vyhnat všechny druhy červů, dokonce i tasemnice.
 • Připravte infuzi semen (semen) stolní dýně. Vezměte 500 g semen neloupaných ze skořápky, rozemlejte na mlýnku na maso spolu se skořápkou a nalijte 5 šálků teplé převařené vody. Odpařte bez vaření na mírném ohni nebo v troubě na téměř polovinu kapaliny, poté lžící odstraňte zbylou vrstvu oleje z povrchu, přeceďte přes tenkou látku a vezměte podle věku výše doporučené dávky.
 • Vezměte prášek z dýňové kůry. Smíchejte s teplou převařenou vodou do husté zakysané smetany. Dospělí užívají 60–80 g, děti 30–40 g. Užívejte pomalu, po dobu 15–20 minut, 2–3krát denně před jídlem.
 • Vezměte dovnitř semena divoké mrkve ve formě prášku, 1-3 g prášku 3-5krát denně před jídlem, zapijte teplou převařenou vodou. Působí jako projímadlo a antihelmintikum.
 • Cibuli rozemlejte na kaši, nalijte sklenici teplé vařené vody. Trvejte na tom v noci a pijte vše na lačný žaludek - tak 3-4 dny s červy.
 • Pijte čerstvě vyrobený mrkvový džus. Dospělí - 100-200 ml na prázdný žaludek. Děti - 1-2 lžíce. lžíce pro děti, ráno a večer. Působí jako mírné projímadlo a pomáhá zbavit se škrkavek.
 • Konzumujte mrkvový prášek nebo nálev. Infuze se připraví následujícím způsobem. Nalijte 1 polévkovou lžíci. lžíci rozdrcených semen se sklenicí vroucí vody a nechte 2 hodiny. Vezměte 1 polévkovou lžíci. lžíce každé 2-3 hodiny před jídlem. Pomáhá při červech, zvýšené fermentaci a tvorbě plynů ve střevech.
 • Jezte 1-2 sklenice plodů akutní aktinidie nebo kolomikty (rozinek) na prázdný žaludek. Působí jako antihelmintikum.

Čištění těla parazitů sodou. Očista těla sodou

Mnoho z nás ví, že struskovaný organismus je vynikajícím prostředím pro rozvoj různých nemocí. Proto je pro každého člověka nutné pravidelné čištění. Ale jak přesně očistit své tělo, aby nepoškodilo vaše zdraví? Koneckonců, většina metod používaných k zotavení má pozitivní i negativní recenze.

V rámci tohoto článku nebudeme moci hovořit o všech metodách čištění těla, ale přesto jsme se rozhodli zabývat se jednou z nejpopulárnějších metod takového postupu. Jedná se o použití jedlé sody k očištění těla. Navrhujeme zvážit výhody a nevýhody metody právě teď.

Očista těla sodou. Překvapivě, ale pravdivé: většina moderních lidí věří, že jedlá soda dokonale čistí tělo od toxinů a umožňuje vám rychle se v něm zbavit škodlivých látek. Říká se, že soda čistí vnitřní orgány stejným způsobem, jako je schopna umýt špinavé nádobí. Ale to není pravda. Hydrogenuhličitan sodný neváže toxické látky a navíc není schopen ničit volné radikály.

Proto nemůže být o jakémkoli čištění střev, jater a dalších orgánů pomocí jedlé sody. Není to nic jiného než klam lidí daleko od medicíny, kteří prostě šíří své šílené fantazie před masami.

čištění těla parazitů sodou

Ale toto použití sody se obvykle používá výhradně pod dohledem lékaře a pouze pro těžká onemocnění. Například posun kyselosti krve v ketoacidotickém kómatu, který je jednou z komplikací diabetes mellitus, skutečně vyžaduje okamžitou korekci. V tomto případě se hydrogenuhličitan sodný infunduje intravenózně, dokud se pH krve nevrátí na normální hodnotu.

Soda bikarbóna se někdy používá v gastroenterologii k léčbě pálení žáhy. Vzhledem k tomu, že hydrogenuhličitan sodný patří k antacidům, je schopen neutralizovat kyselinu chlorovodíkovou, čímž zmírňuje stav pacienta. Často je však nemožné použít sodu k tomuto účelu, protože existuje vysoké riziko vzniku poruch gastrointestinálního traktu. Použití sody v boji proti pálení žáhy je zpravidla spojeno s posunem pH žaludeční šťávy na alkalickou stranu, což jen zhoršuje stav pacienta.

Očista těla sodou. Jediným rozumným tělesným použitím jedlé sody je zmírnění bolesti svalů. Jak víte, bolest po cvičení je způsobena hromaděním kyseliny mléčné v kosterních svalech, což dráždí nervová zakončení. Soda tuto kyselinu částečně neutralizuje, což usnadňuje sportovce. Pokud si však myslíte, že v tomto případě musí být hydrogenuhličitan sodný užíván perorálně, pak se mýlíte. Koupele se sodou - to je to, co jejich trenéři doporučují sportovcům, když „kompatibilura" nedává příležitost plně pokračovat ve studiu. K hubnutí a očištění těla se nepoužívá hydrogenuhličitan sodný.

Účinky jedlé sody jsou založeny pouze na její schopnosti alkalizovat krev nebo žaludeční kyselinu.

Proto neriskujte své zdraví a nepoužívejte tento výrobek ústami. Takový ukvapený krok zcela povede ke zdravotním problémům, proto vám důrazně doporučujeme upustit od těchto „očistných postupů". Žádný lékař s licencí by takové metody neschválil.

Takže přemýšlejte rozumně! Pokud se chcete zbavit škodlivých toxinů a toxinů ve vašem těle, použijte pro tyto účely terapeutickou stravu, dny nalačno a sport. Tyto metody skutečně fungují a lékaři je vítají. Kromě toho pomocí správné výživy nejen účinně očistíte tělo, ale také se zbavíte mnoha nemocí, včetně problému nadváhy.

Lidový lék na červy česnek. Jak odstranit parazity česnekem

V lidovém léčitelství se česnek používá různými způsoby - pleťové vody, infuze se z něj připravují a dokonce se používají jako klystýr. Zvažte nejoblíbenější recepty, kterými můžete očistit tělo co nejdříve.

Česnek a mléko

K dosažení pozitivního výsledku se česnek přidává do různých potravinářských výrobků. Míchání této rostliny s mlékem ukazuje vysokou účinnost.

Co k tomu potřebujete:

 • Velká hlava česneku.
 • Sklenici čerstvého mléka (nejlépe domácího).

Rozemlejte česnek pomocí struhadla, mixéru, mlýnku na maso nebo malty. Hřebíček by měl nechat odtékat šťávu a dužina by se měla změnit na pyré.

česnek s mlékem z parazitů v těle

Směs pošleme do hrnce, přidáme mléko a dáme na mírný oheň. Zakryjte a přiveďte k varu. Postup vaření bude trvat 25-30 minut. Nalijte hotový vývar do sklenice a přikryjte potravinářskou fólií. Uchovávejte pouze v chladničce.

Vezměte 10 dní na 2 polévkové lžíce. l před jídlem. V ideálním případě by každá dávka měla sestávat z čerstvě připraveného léku.

Česnek a kefír

Tento recept bude vyžadovat hlavu česneku a 300 g nízkotučného kefíru. Spolkněte česnek bez žvýkání s kefírem. Podle potřeby lze objem kapaliny zvýšit.

Kefír s česnekem se konzumuje v noci. Doba přijetí: 3 dny.

Česnek s citronem

Nástroj se nejen zbaví červů a mikrobů, ale také posílí imunitní systém, očistí krev od toxinů.

By potřeboval:

 • Velký citron.
 • Včelí med - 1 polévková lžíce. l.
 • Pitná voda - 1 polévková lžíce. l.
 • Česnek - 6 hřebíčků.
česnek s citronem z parazitů v těle

Rozemlejte česnek a citron (spolu s kůrou) v mixéru nebo na mlýnku na maso. Smícháme zbytek ingrediencí. Výslednou kaši pošleme na síto nebo gázu, 3-4krát složené, filtrujeme.

Jako lék se použije pouze výsledná kapalina, buničinu zlikvidujte. Konzumuje se v lžičce po jídle po dobu 15 dnů. Taková léčba se nedoporučuje v případě gastrointestinálních onemocnění.

Česnek a dýňová semínka

Budete potřebovat:

 • Dýňová semínka - 300 g.
 • Čerstvé mléko - 300 g.
 • Nasekaná hlava česneku.

V hrnci smíchejte mléko s česnekem a položte na mírný oheň. Přiveďte k varu, odstavte ze sporáku a nechejte pod víkem vychladnout.

Poznámka! Lék se nedoporučuje užívat v noci.

Léčba se provádí podle následujícího schématu: jíme drcená semena a vypijeme sklenici mléčné směsi. Po 2 hodinách si vezmeme projímadlo. Doba léčby: 3 dny.

Nejúčinnější lidový lék na červy. Lidové léky na parazity: dýně

Dýňová semínka se dlouho etablovala jako účinný přírodní lék na červy a škrkavky. Kromě toho jsou bohaté na vitamíny a minerály a jsou také schopny zlepšit fungování trávicího traktu.

dýňová semínka z parazitů v těle

Dýňová semínka jsou osvědčeným lékem na parazity.

 • Kaše z dýňových semen: oloupeme 100 gramů semen, nasekáme, promícháme s rostlinným olejem (0, 5 šálku), necháme vařit přes noc. Jezte ráno na lačný žalud a další ráno si připravte novou porci večer. Tuto kaši musíte jíst po dobu 3 dnů. Udělejte si přestávku po dobu 2 dnů a opakujte třídenní kurz.
 • Dýňová semínka s medem: nakrájejte 40 gramů dýně, promíchejte s čajovou lžičkou medu, konzumujte kaši na lačný žaludek. Po hodině vypijte projímadlo. Průběh takové léčby je podobný - 6 dní s dvoudenní přestávkou po prvních 3 dnech.
 • Odvar z dýňových semen z červů: rozemlejte libru semen na mlýnku na maso spolu se slupkou, přidejte vodu (v poměru 2: 1) a vařte 2 hodiny na mírném ohni ve vodní lázni. Naplňte vývar, odstraňte olejový film z povrchu a pijte na prázdný žaludek - v malých dávkách po dobu půl hodiny. Po dvou hodinách si vezměte projímadlo.
 • Dýňová semínka z bovinní tasemnice. Tradiční medicína tvrdí, že v tomto případě pomůže směs dýňových semen s brusinkovým džusem. V předvečer léčby se léčitelům doporučuje jíst více slaných. Ráno na lačno vezměte kaši z oloupaných a drcených dýňových semen smíchaných s brusinkovým džusem. Ležte dvě hodiny v posteli, poté vypijte projímadlo (doporučuje se ricinový olej) a trochu se pohněte. Parazit by měl opustit tělo za 3-4 hodiny.